Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
23-04-2024, 21:13:25
684128 Сообщений в 14297 Тем от 22246 Пользователей
Последний пользователь: StevenSpomb
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Общение  |  Юридический раздел  |  Проїзд перехрестя, зустрічний роз'їзд 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1] 2 3 »»»
Автор Тема: Проїзд перехрестя, зустрічний роз'їзд  (Прочитано 14623 раз)
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« : 28-07-2019, 10:37:32 »

Ситуація банальна. За кермом 30 років, а тут на перехресті повертали обоє ліворуч і я нарвався на штраф. Бо то були Поліцаї, і проїжджати перехрестя я мав за ї корпусом. Зі школи пам'ятаю, що розходимось бортами. Правила такого не пишуть, а тільки підтверджують моє знання.
І все таки, хто, що думає з цього приводу?
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
vovka_berd


Карма: +54/-13
Сообщений: 2322


Пол: Мужской
Возраст: 50
Из: Ukraine , Харьков

Регистрация: 29.04.2008


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

81519924
« Ответ #1 : 28-07-2019, 11:10:19 »

Якщо обидва повертали ліворуч з РІВНОЦІННИХ доріг і не було іншого транспорту з пріоритетом руху - то ви праві. АЛЕ якщо ви були на другорядній дорозі (тобто якщо головна дорога на цьому перехресті повертає) - той, хто на другорядній дорозі немає права починати маневр доки той, хто на головній дорозі маневр не закінчить. Також пріоритетні сигнали світлофора, якщо він є і працює.
Записан

первый: был - 13NB -  стал Х13YT сж14, хетч 5 ездим уже 100тык

новый, был - 13NB -  будет свсж Х13YZ сж29, VVT, DKZ-статическая раздача (в процессе), хэтч 3

оба  с СЕКУ и электронным дозированием пропана
Shumi
Сергей


Карма: +15/-0
Сообщений: leet


Пол: Мужской
Возраст: 47
Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 04.03.2011


Активность за 30 дней
1%
Offline Offline

« Ответ #2 : 28-07-2019, 15:49:22 »

На перехресті повертати ліворуч потрібно навколо уявного центру перехрестя , тобто він у Вас повинен бути з лівої сторони . Звісно треба виконувати вимоги правил при цьому.
Записан

Кадетт GSI  20SEH->X30XE 5-дв. хетч
Восстановлен--год выпуска значения не имеет.
Человек находит время для всего , чего он действительно хочет...
0677130875

Бортовик[/size
кадетыч


Карма: +18/-0
Сообщений: 221


Номер авто:

АЛЕКСАНДР

Пол: Мужской
Возраст: 63
Из: Ukraine , ДНЕПРОПЕТРОВСК

Регистрация: 17.05.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

470616337 АЛЕКСАНДР
« Ответ #3 : 28-07-2019, 17:57:16 »

Так же.  На встречке я на лево а мусора на разворот . Оба на светофоре на зеленую стрелку. Решил их не подрезать  и разойтись правыми бортами. Они сначала высказали усную  претензию а когда я указал  на перекресток Шинная = Богдана ( Днепр ) где все расходятся правыми бортами то не смогли обосновать (тупые) и свалили
Записан

Всех много! А всего мало! И на всех всего не хватит!           097 345 2002
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #4 : 28-07-2019, 18:15:58 »

Я дивлюсь чіткої відповіді на питання немає.
Одні пишуть, що є реголаментаційний пункт правил 10.5, інші, що усе вірно.   рука-лицо
Вважаю, що "повезло" мені з поліцаєм.
Можна прийняти до уваги, що перехрестя, куди ми звертали, були трохи зі зміщенням. Тут як би вони праві. Але, те що вони потім мені заряджали, просто бредятина.
Ось воно. Я знизу на театральну, вони зверху на Ізмалкова. Картинка значно відрізняється від фактичної.

Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #5 : 28-07-2019, 18:23:10 »

На перехресті повертати ліворуч потрібно навколо уявного центру перехрестя , тобто він у Вас повинен бути з лівої сторони .
Ви дивились те посилання, що я дав? Там відеоурок і чітко поясньоється: "Вони можуть виконати такий маревр одночасно, не заважаючи один одному. При цьому, роз'їджаються правими бортами, залишаючи центр повороту праворуч від себе."
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
vovka_berd


Карма: +54/-13
Сообщений: 2322


Пол: Мужской
Возраст: 50
Из: Ukraine , Харьков

Регистрация: 29.04.2008


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

81519924
« Ответ #6 : 28-07-2019, 19:20:10 »

Я дивлюсь чіткої відповіді на питання немає.
Одні пишуть, що є реголаментаційний пункт правил 10.5, інші, що усе вірно.   рука-лицо
Вважаю, що "повезло" мені з поліцаєм.
Можна прийняти до уваги, що перехрестя, куди ми звертали, були трохи зі зміщенням. Тут як би вони праві. Але, те що вони потім мені заряджали, просто бредятина.
Ось воно. Я знизу на театральну, вони зверху на Ізмалкова. Картинка значно відрізняється від фактичної.


Цу не перехрестя - це 2 Т-образні. У цьому випадку поліцейські цілком мають рацію.
Записан

первый: был - 13NB -  стал Х13YT сж14, хетч 5 ездим уже 100тык

новый, был - 13NB -  будет свсж Х13YZ сж29, VVT, DKZ-статическая раздача (в процессе), хэтч 3

оба  с СЕКУ и электронным дозированием пропана
Shumi
Сергей


Карма: +15/-0
Сообщений: leet


Пол: Мужской
Возраст: 47
Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 04.03.2011


Активность за 30 дней
1%
Offline Offline

« Ответ #7 : 28-07-2019, 20:01:36 »

Ви дивились те посилання, що я дав? Там відеоурок і чітко поясньоється: "Вони можуть виконати такий маревр одночасно, не заважаючи один одному. При цьому, роз'їджаються правими бортами, залишаючи центр повороту праворуч від себе."
. Вау , я й не знав , що моргнув фарами и все , ти поїхав.
А по справі , чому краще не правими бортами ... Подівіться відео саме таких ДТП , коли у Вас авто з зустрічної повертає ліворуч , і Ви повертаєте також ліворуч через зустрічну . Розходитися правими бортами . І з-за того ,що у Вас зустрічне авто котре повертає ліворуч у Вас сліпа зона , Ви не бачите інших машин на зустрічній смузі . І повертаєте , а там авто. І що тоді? Таких прикладів повно на перехрестях. Зайдіть в Ютуб , наберіть ДТП на перехрестях...
Записан

Кадетт GSI  20SEH->X30XE 5-дв. хетч
Восстановлен--год выпуска значения не имеет.
Человек находит время для всего , чего он действительно хочет...
0677130875

Бортовик[/size
G®EµliN™
Александр


Карма: +43/-2
Сообщений: 4845


Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Ukraine , Кривой Рог

Регистрация: 09.11.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

208031268
« Ответ #8 : 28-07-2019, 20:15:08 »

. Вау , я й не знав , що моргнув фарами и все , ти поїхав.
А по справі , чому краще не правими бортами ... Подівіться відео саме таких ДТП , коли у Вас авто з зустрічної повертає ліворуч , і Ви повертаєте також ліворуч через зустрічну . Розходитися правими бортами . І з-за того ,що у Вас зустрічне авто котре повертає ліворуч у Вас сліпа зона , Ви не бачите інших машин на зустрічній смузі . І повертаєте , а там авто. І що тоді? Таких прикладів повно на перехрестях. Зайдіть в Ютуб , наберіть ДТП на перехрестях...
а если влево сворачивает 2 и более машин с обоих сторон?
Еще интересным может быть перекресток с жд путями откуда нужно поворачивать налево?
Записан
G®EµliN™
Александр


Карма: +43/-2
Сообщений: 4845


Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Ukraine , Кривой Рог

Регистрация: 09.11.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

208031268
« Ответ #9 : 28-07-2019, 20:20:10 »

Ситуація банальна. За кермом 30 років, а тут на перехресті повертали обоє ліворуч і я нарвався на штраф. Бо то були Поліцаї, і проїжджати перехрестя я мав за ї корпусом. Зі школи пам'ятаю, що розходимось бортами. Правила такого не пишуть, а тільки підтверджують моє знання.
І все таки, хто, що думає з цього приводу?
и спасибо за ссылку на видосик, малой у меня увлекается знаками и правилами Веселый теперь в длинную дорогу будет ему что включить
Записан
Shumi
Сергей


Карма: +15/-0
Сообщений: leet


Пол: Мужской
Возраст: 47
Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 04.03.2011


Активность за 30 дней
1%
Offline Offline

« Ответ #10 : 28-07-2019, 20:51:23 »

а если влево сворачивает 2 и более машин с обоих сторон?
Еще интересным может быть перекресток с жд путями откуда нужно поворачивать налево?
Перекресток с жд путями называется -- железнодорожный переезд ( есть регулируемый и нерегулируемый).
Вообще можете конечно можете поворачивать как хотите:)
Записан

Кадетт GSI  20SEH->X30XE 5-дв. хетч
Восстановлен--год выпуска значения не имеет.
Человек находит время для всего , чего он действительно хочет...
0677130875

Бортовик[/size
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #11 : 28-07-2019, 20:54:43 »

и спасибо за ссылку на видосик
Нема за шо.
За те тема цікава, як не крути. Як не верти, а і ті, і ті праві.  
Тепер по суті Вашого питання, про ЯКЩО декілька авто повертають наліво. Тут спрацьовує правило затору, є на відео.  Не можна заїжджати на перехрестя, якщо цим самим можна спричинити на ньому перешкоду для руху інших ТЗ, то що. Я цим правилом часто користуюсь, навіть перед пішоходами.
Але все рівно, як правильно розходитись обом зустрічним, наліво наліво повертаючим.
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #12 : 28-07-2019, 20:57:37 »

У цьому випадку поліцейські цілком мають рацію.
Та то таке. Я ж не проти. Але вони закинули, що правими бортами не можна, забороняється на перехресті розходитись. От і хочеться прийти до математичного знаменника в ПДР.
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
Technolog
Сергей


Карма: +267/-6
Сообщений: 16204


ОKE 1.7 D > OVA 1.8 > OVC 2.2

Пол: Мужской
Из: Ukraine , Запоріжжя

Регистрация: 25.04.2009


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #13 : 28-07-2019, 21:05:36 »

Расходится относительно воображаемого центра перекрестка, то есть левыми бортами, как по мне, самое правильное. Причина тому проста, если так ехать, то можно поехать прямо и налево. Если машин несколько, две-три, то не выезжать на перекресток, если возможен затор - это в ПДД четко указано.

Конечно удобно расходиться правыми бортами, но в этом случае возможен только поворот налево, прямо уже не поедешь.
И таким образом, разъезжаясь правыми бортами, мы выезжаем на встречку, а это уже хреново. А если второй встречный хочет прямо ехать, а там мы стоим??? Меня такая ситуация раздражает, когда на моей полосе (на перекрестке) ко мне в лоб выезжает авто, что бы кратчайшим путем поехать налево...
Так же смоделируем другую ситуацию, где на перекрестке есть разметка! Станете ли вы разъезжаться правыми бортами?!
Записан

Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе!
myron


Карма: +20/-0
Сообщений: 346


Пол: Мужской
Возраст: 56
Из: Ukraine , Коломия

Регистрация: 17.03.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #14 : 28-07-2019, 21:09:54 »

Фактично виходить ,якщо перехресток перпендикулярний, то правими бортами можна розійтись.А якщо не перпендикулярні,тобто як на фото,то правий той хто першим виїхав на головну.
Записан

Світом керують три речі : 6абло,6рехня,6ля.ство.
Страниц: [1] 2 3 »»»
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Общение  |  Юридический раздел  |  Проїзд перехрестя, зустрічний роз'їзд « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: