Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
28-03-2024, 10:47:36
684090 Сообщений в 14296 Тем от 22211 Пользователей
Последний пользователь: jannickz
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Общение  |  Юридический раздел  |  Проїзд перехрестя, зустрічний роз'їзд 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: ««« 1 [2] 3 »»»
Автор Тема: Проїзд перехрестя, зустрічний роз'їзд  (Прочитано 14538 раз)
Shumi
Сергей


Карма: +15/-0
Сообщений: leet


Пол: Мужской
Возраст: 47
Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 04.03.2011


Активность за 30 дней
1%
Offline Offline

« Ответ #15 : 28-07-2019, 21:11:38 »

Расходится относительно воображаемого центра перекрестка, то есть левыми бортами, как по мне, самое правильное. Причина тому проста, если так ехать, то можно поехать прямо и налево. Если машин несколько, две-три, то не выезжать на перекресток, если возможен затор - это в ПДД четко указано.

Конечно удобно расходиться правыми бортами, но в этом случае возможен только поворот налево, прямо уже не поедешь.
И таким образом, разъезжаясь правыми бортами, мы выезжаем на встречку, а это уже хреново. А если второй встречный хочет прямо ехать, а там мы стоим??? Меня такая ситуация раздражает, когда на моей полосе (на перекрестке) ко мне в лоб выезжает авто, что бы кратчайшим путем поехать налево...
Так же смоделируем другую ситуацию, где на перекрестке есть разметка! Станете ли вы разъезжаться правыми бортами?!

100% .
Записан

Кадетт GSI  20SEH->X30XE 5-дв. хетч
Восстановлен--год выпуска значения не имеет.
Человек находит время для всего , чего он действительно хочет...
0677130875

Бортовик[/size
Technolog
Сергей


Карма: +267/-6
Сообщений: 16204


ОKE 1.7 D > OVA 1.8 > OVC 2.2

Пол: Мужской
Из: Ukraine , Запоріжжя

Регистрация: 25.04.2009


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #16 : 28-07-2019, 21:12:55 »

Фактично виходить ,якщо перехресток перпендикулярний, то правими бортами можна розійтись.А якщо не перпендикулярні,тобто як на фото,то правий той хто першим виїхав на головну.
Та не, ну в ПДД нет такого, что кто первый встал - того и тапки)))
Я правыми бортами не приветствую поворот, только левыми, не выезжая на встречку!
Считаю это правильным! Видать и биороботы так же считают  Смеяться
Другое дело, что если этого нет в ПДД, то можно оспорить в суде.
Записан

Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе!
Shumi
Сергей


Карма: +15/-0
Сообщений: leet


Пол: Мужской
Возраст: 47
Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 04.03.2011


Активность за 30 дней
1%
Offline Offline

« Ответ #17 : 28-07-2019, 21:14:40 »

Про правый борт и мертвая зона. Ютуб. россия судя по всему. На 0.59 смотрим...
https://youtu.be/iDb0XZ8egPE.
Записан

Кадетт GSI  20SEH->X30XE 5-дв. хетч
Восстановлен--год выпуска значения не имеет.
Человек находит время для всего , чего он действительно хочет...
0677130875

Бортовик[/size
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #18 : 28-07-2019, 21:15:17 »

Так же смоделируем другую ситуацию, где на перекрестке есть разметка! Станете ли вы разъезжаться правыми бортами?!
А можна фото такого перехрестя?
Бо це вже не перехрестя, а примикання другорядних доріг.
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
Technolog
Сергей


Карма: +267/-6
Сообщений: 16204


ОKE 1.7 D > OVA 1.8 > OVC 2.2

Пол: Мужской
Из: Ukraine , Запоріжжя

Регистрация: 25.04.2009


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #19 : 28-07-2019, 21:19:55 »

А можна фото такого перехрестя?
Бо це вже не перехрестя, а примикання другорядних доріг.
Да, я имел ввиду перекресток с разделительным газоном, у нас таких хватает. Разметка там как раз по ширине газона.
Записан

Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе!
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #20 : 28-07-2019, 21:28:16 »

А ось це перехрестя зі супутника. Де тут Т-образні перехрестя?

Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
myron


Карма: +20/-0
Сообщений: 346


Пол: Мужской
Возраст: 56
Из: Ukraine , Коломия

Регистрация: 17.03.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #21 : 28-07-2019, 22:01:57 »

Перехресток видно. Але не видно знаків. 
Записан

Світом керують три речі : 6абло,6рехня,6ля.ство.
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #22 : 28-07-2019, 22:05:30 »

Але не видно знаків. 
Тут вони ні до чого. Головна і так видна, накатана. Там світлофорне регулювання.
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
protomoto
Администратор


Карма: +40/-0
Сообщений: 411


Пол: Мужской
Возраст: 39
Из: Ukraine , Черноморск

Регистрация: 04.11.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #23 : 28-07-2019, 22:39:00 »

Насколько я помню, и перечитал правила проезда перекрестков, разъезд какими-либо бортами не регламентируется правилами. Максимум - есть РЕКОМЕНДАЦИЯ, которая носит соотвественно рекомендательный а не декларативный характер. А виде с ютуба - то такэ
Записан
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #24 : 29-07-2019, 05:54:56 »

разъезд какими-либо бортами не регламентируется правилами. Максимум - есть РЕКОМЕНДАЦИЯ
У тому ж і річ. Поліцаї мене запевняли, що так не можна, мовляв, правила почитайте. Сам вже дирки протер. До речі, ті відео зроблені для шкіл і по правилам, з регламентаціями, та рекомендаціями. І я вважаю, що іноді самим досвіченим водіям не варто було б хоч іноді передивлятись з книжкою в руках.
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
oleksa


Карма: +65/-0
Сообщений: 926

Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 27.03.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

Александр
« Ответ #25 : 29-07-2019, 07:54:05 »

Як додаток до Правил завжди йшла книга з Роз'ясненнями. Поліцаї праві. В старих правилах совєтскіх було інакше, також був проїзд "під прикриттям трамвая". В останніх редакціях, вже років з 25-30 , змінено. Спочатку виїжджаєш прямо, пропускаєш зправа, тоді повертаєш ліворуч. Якщо зустрічних авто декілька, то друге дає тобі завершити маневр ( поворот), а тоді тільки має виїхати на перехрестя. Таким чином усі переїжджають по двоє, якщо всім треба повернути. 80% водіїв цього не роблять. Наслідки здачі екзаменів за гроші.
Записан

O97782817O Kadett caravan&sedan
protomoto
Администратор


Карма: +40/-0
Сообщений: 411


Пол: Мужской
Возраст: 39
Из: Ukraine , Черноморск

Регистрация: 04.11.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #26 : 29-07-2019, 09:07:53 »

Як додаток до Правил завжди йшла книга з Роз'ясненнями. Поліцаї праві. В старих правилах совєтскіх було інакше, також був проїзд "під прикриттям трамвая". В останніх редакціях, вже років з 25-30 , змінено. Спочатку виїжджаєш прямо, пропускаєш зправа, тоді повертаєш ліворуч. Якщо зустрічних авто декілька, то друге дає тобі завершити маневр ( поворот), а тоді тільки має виїхати на перехрестя. Таким чином усі переїжджають по двоє, якщо всім треба повернути. 80% водіїв цього не роблять. Наслідки здачі екзаменів за гроші.
якщо йде 2 потоки автівок, хай вони й по двоє виїжджають, але "черга" так само перекриває огляд тимхто на перехресті. Тож доцільність сумнівна. До речі, Ви не підкажете де ті роз'яснення знайти? В додатку до правил їх нема
Записан
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #27 : 29-07-2019, 09:21:28 »

Спочатку виїжджаєш прямо, пропускаєш зправа, тоді повертаєш ліворуч. Якщо зустрічних авто декілька, то друге дає тобі завершити маневр ( поворот), а тоді тільки має виїхати на перехрестя.
Це ви самі придумали? І я не шуткую, не тролю.
Цитировать
Спочатку виїжджаєш прямо, пропускаєш зправа
Тіх, хто прямо їдуть.. А хто ввіКмнув лівий поворот? Мені куди легше з ним розійтись по центру перехрестя правим бортом.
Цитировать
Якщо зустрічних авто декілька, то друге дає тобі завершити маневр ( поворот), а тоді тільки має виїхати
На секундочку вибачаюсь, це як таке?
Припустимо я іду другим в лівому ряду. Переді мною авто повертає наліво, зустрічний теж звертає наліво. Вони порівнюються корпусами, щоб розійтися позаду друг друга, а я повинен виявляється зустрічного ще й пропустити?
Якщо так, як це ви пишете, то де тут різниця між моїм випадком? Чому! Тому, що той хто позаду мене, прийме правіше і поїде собі прямо. Маразм якийся.

до речі, Ви не підкажете де ті роз'яснення знайти? В додатку до правил їх нема
Теж в око кинулось. та зацікавило.
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
oleksa


Карма: +65/-0
Сообщений: 926

Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 27.03.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

Александр
« Ответ #28 : 29-07-2019, 20:05:41 »

Це ви самі придумали? І я не шуткую, не тролю.  Тіх, хто прямо їдуть.. А хто ввіКмнув лівий поворот? Мені куди легше з ним розійтись по центру перехрестя правим бортом. На секундочку вибачаюсь, це як таке?
Припустимо я іду другим в лівому ряду. Переді мною авто повертає наліво, зустрічний теж звертає наліво. Вони порівнюються корпусами, щоб розійтися позаду друг друга, а я повинен виявляється зустрічного ще й пропустити?
Якщо так, як це ви пишете, то де тут різниця між моїм випадком? Чому! Тому, що той хто позаду мене, прийме правіше і поїде собі прямо. Маразм якийся.
Теж в око кинулось. та зацікавило.
Я даю роз'яснення. Бачу ви нічого не зрозуміли, тому я й писав, що таких 80%. Бачу ,що без малюнків не дійде.
Роз'яснення - екзаменаційні білети в малюнках. Тема: проїзд перехрестя.
Інші роз'яснення  - загальні фрази, що розкидані по всім розділам Правил, які треба брати до уваги, типу:  перед виїздом на перехрестя треба дати завершити маневр (проїзд) тим, хто вже знаходиться на перехресті... Забороняється зупинятись в місцях, де утруднений роз'їзд...При відсутності розмітки кількість смуг для руху водій повинен визначити на око за шириною ... Ширина для однієї смуги повинна бути не менше.....Тощо.
Тоді не буде таких заяв, що ПРИНЯВ ПРАВІШЕ І ПОЇХАВ ПРЯМО, або ЛІВІШЕ І ПОЇХАВ НАЛІВО. Смуга одна - авто одне, смуги дві ( також, коли є знаки РУХ СМУГАМИ)- одночасно роз'їзджаються чотири авто, якщо справа їде прямо. Інші чекають коли звільнится місце на перехресті, а не виїжджають і перекривають рух справа-ліва.
Записан

O97782817O Kadett caravan&sedan
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #29 : 30-07-2019, 05:19:38 »

Бачу ,що без малюнків не дійде.
Я хочу бачити, я ВИ будете здійснювати такий маневр безпосередньо будучи першим, та будучи другим, третім на перехрестя. Особливо в Києві.
Про те, що Ви написали, я вже говорив.
Цитировать
Не можна заїжджати на перехрестя, якщо цим самим можна спричинити на ньому перешкоду для руху інших ТЗ, то що.
Мені до болі чікаво, де є такий пункт правил, що б перевчитись самому, та інших.

Тепер трохи лікбезу.
Значить мені впарили порушеня правил зустрічного роз'їзда. Читаю правила, а такого поняття, як Зустрічний роз'їзд немає. Є пункт 13. Дистанція, інтервал, зустрічний роз'їзд Але тут за проїзд перехрестя ніц немає.
Йдемо далі.
10. Початок руху та зміна його напрямку.
О, тут вже є дещо. Але тільки дещо. Можна зачепитись тільки за це, і то!
Цитировать
10.4
Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в’їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, установленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

Водій, що виконує поворот ліворуч або розворот поза перехрестям з відповідного крайнього положення на проїзній частині даного напрямку, повинен дати дорогу зустрічним транспортним засобам, а при виконанні цих маневрів не з крайнього лівого положення на проїзній частині — і попутним транспортним засобам. Водій, що виконує поворот ліворуч, повинен дати дорогу попутним транспортним засобам, які рухаються попереду нього і виконують розворот.

До речі, вгледів цікавиймомент в зміні правил, на котрому нещодавно товариш погорів.
10.5
Поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини, крім випадку виїзду з перехрестя, де організовано круговий рух, де напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або де рух можливий лише в одному напрямку. Виїзд з перехрестя, де організовано круговий рух, може здійснюватися з будь-якої смуги, якщо напрямок руху не визначено дорожніми знаками чи розміткою і це не створить перешкод транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку праворуч (нові зміни від 15.11.2017).

P.S.
 Рыдаю І не треба матюків, регламентуйте відповідь Правилами Дорожнього Руху.
« Последнее редактирование: 30-07-2019, 06:13:51 от Vakula » Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
Страниц: ««« 1 [2] 3 »»»
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Общение  |  Юридический раздел  |  Проїзд перехрестя, зустрічний роз'їзд « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: