Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
16-04-2024, 20:30:27
684122 Сообщений в 14297 Тем от 22231 Пользователей
Последний пользователь: Slotsvog
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Ремонт  |  Кузовщина  |  Вопрос о задних стопах и разборке торпеды, чтобы заменить лампочки 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1]
Автор Тема: Вопрос о задних стопах и разборке торпеды, чтобы заменить лампочки  (Прочитано 1575 раз)
pasha-datso Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 49


Пол: Мужской
Возраст: 28
Из: Ukraine , Ужгород

Регистрация: 31.08.2016


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« : 31-08-2016, 20:40:32 »

 Опель- Рулезз!!
Всім доброго вечора.
Нещодавно став власником кадета е
Машинка подобається, і вже вкладую в нього свсього себе ))

Ітак на даний момент перед капітальним ремонтом і варінням кузова вирішиви замінити різні дрібниці, а саме заднім стоп, який розбитий і заклкєний скотчем. .)) Тому питання наступне, бачив в інтернет-магазинах, що продаються нові, але з заднім ходом.. тобто з цією білою лампочкою, як в правого.. Тобто в стоку у мене лівий габарит без білої вкладки заднього хода, а в магазинах іменно лівий йде з нею, питання чи підійде це? І чи не буде наприклад ця біла лампочка просто світити при натисканні тормоза або включених габаритах, тощо..

І питання 2.
Вирішив замінити освітлення в салоні..
В плафоні змінив, тепер залишаєтьчя поновити світло спідометра і питання до Вас, чи варто ставити наприклад червоні діоди замість цих жовтих лампочках, або ж  білі діоди наприклад.. просто це жовте освітлення не подобається, а паяти якісь діодні ленти не дуже всію.. тому банально хочу замінити лампочки (підскажіть,які саме потрібно замінити ,щоб змінилось освітлення,  і з вашого досвіду, які кольори краще підійдуть.

І на кінец  питання 3

Також потрібно замінити освітлення в блоку де знаходиться печка, попільничка і т.д.
Як розібрати цю частину, може в когось є детальний опис, або ж відео..
Бо там у мене тільки одна лампочка горить, де регулятор печки,  і все . А прочитавши, я зрозумів,  що і попільничка може світитись, і прикурювач і сам переключатель швидкості обдува.


Дякую за ваші відповіді. Буду часто з вами тепер тут, адже люблю приводити машину до хорошого стану і тому буду вдячний за ваші поради.
Записан

Never give up.
pasha-datso Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 49


Пол: Мужской
Возраст: 28
Из: Ukraine , Ужгород

Регистрация: 31.08.2016


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #1 : 01-09-2016, 20:44:52 »

Все дізнався, все вирішив та зробив.
Модератор, видали будь ласка цю тему..
Записан

Never give up.
Страниц: [1]
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Ремонт  |  Кузовщина  |  Вопрос о задних стопах и разборке торпеды, чтобы заменить лампочки « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: