Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
28-04-2024, 16:46:12
684131 Сообщений в 14296 Тем от 22252 Пользователей
Последний пользователь: Стас Каменское
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Бортовой журнал  |  "Паук" 1.3 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1]
Автор Тема: "Паук" 1.3  (Прочитано 6585 раз)
Taraslviv Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 95

Пол: Мужской
Возраст: 34
Из: Ukraine , Львів

Регистрация: 26.08.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

360504988
« : 19-01-2011, 22:29:35 »

Історія купівлі машини почалася з того, що в лютому минулого року получив на руки права, ну так як не я один зекономив на інструкторі по вождіню, всетаки одна година 50грн. і порад знайомих "це не ти а інструктор катається, ти тільки бублик крутиш" було вирішено взяти собі машину на два - три роки щоб набратися досвіду вождіню.
 Так як більша половина знайомих їздять на жигулях і коли неподзвониш вони їх завжди в гаражах, було вирішено тільки не жигуль.
Одного разу виїхали на природу:


був знайомий кадетом (хетчбек Д) ну і як самі добре знаєте вирішив попробувати що це за звір, і о чудо мені сподобалось це не жигуль далеко нежигуль, хо пробував не на одній машині правда на пасата мені нехватало, і для себе рішив дешевого але сидан.
 Приїхав додому і от першим ділом заліз на аторіа і почав ..... шукати....
По оголошеню найшов правдо на car.ua дивлюсь милуюсь і очам невірю за такі гроші і така машина здвонився з власником і пішло поїхало він її хвалить а як молодий зелений впитую все в голову як губка воду ну домовились їдубрати ось цю машину за 2000 убитих єнотіа:

Приїхав, чекаю деж ця ласточка ........ і приїжає неповірете ось цей "Паучок" :

Ну думаю мда і почав говорити мол на фото одне а на руки друге, і мужик каже титани зняв фарба облізла поки він в Польші був а машина в гаражі стояла, ще як назло всіх жигултів на місці небуло взяв трьох горе механіків (тепер сам підкажу те що знаю за що дуже вдячний всетаки як не як а досвід) ну заїхали на яму і почали переглядати пороги підгнивші, задні арки, салон більш меньш на 3+ ну як не як 86р. ідеально незбережеться. Ну так як був настроїний на покупку думаю ладно помалюю підвариться, перебереться під час відпустки, берем будемо вчитись їздити ( правда я незнав тоді скільки коштує це все задоволення ..... а це вже зовсім друга історія).
 І домовився з мужиком за 1700 убитих єнотів.
В перший день на ньому намотав 300 км. машина подобаєть звір, як не як передньоприводна їсть мало що дуже здивувало точно непомню але даже знайомий здивувався розходом топлива (вродіби залили 25 літрів / 92), мягка і взагалі немає спіцефічного запаху як от нові корейські авто.
приїхав додому покатався днів сім може навіть вісім і почалося маски шою. З гаражів приїхали жигулісти  Сумасшедший Сумасшедший Сумасшедший подивитись що це за така техніка яка заводиться з пів оберта навіть в такому стані (про стан трішки пізніше).
 Ну почалося наступне:
 - Кузов потрібно варити повністю ( пороги, арки днище кріплення ричагів усиляти томущо якщо зачіпиш бардюр ричаг залізе в салон) тому і срназу погнав до знайомого в гараж і почалося пиво тикти рікою а кузов різатись Веселый :





- Фарба виявилась нормальна правда містер Х покрив його лаком з бльостками і лак почав відлущовати і таке враження що машину відкривали ключом для консерв по всіх дверка ( подумавши вирішено було  перемалювати в темно темно коричневий колір )
- Мотор почав заливати свічі (сразу перейшли до карбюратора, виставили) після пару випитих пляшок пива покищо все гуд, але задумано поставити 8-ний новий карбюратор (впроцесі роботи).
- Їдим дальше на шв. 65 км. в годину пропадають тормоза  Удивлен такі очі в мене і в знайомого що з переду а це вигляд троїх які їздили ну на всьому майже на всьому  Рыдаю Рыдаю Рыдаю Рыдаю  зупинильсь з заглушиним мотором в накаті хапаєм ручнік а він оп і пропав ну думаю незнала баба горя купила мерседес Веселый думаю нічьо прорвемся, залазим під машину, і о а трубка тріснула іза ріского торможіння перед лежачим правда тоді теж не так вже і гнав дотримуюсь правила "тихіше їдеш дальше будеш" ну менше з тим, заглушили трубку покачали педалкою і о чудо заднє колисо тормозило тільки одне а друге було заглушене в районі тормозного цилінрика щро дуже дивно ціліндрик стояв новий просто непідключений (кожного дня взнаю щось нове в погану сторону ) в той же день сразу поміняв всі тормозні трубки.

Ну хватить про неприємне на даний момент зроблено наступне :
- в першу чергу поміняно всі масла (коробки, мотора)
- Провода свічей
- ремні ГРМ, ремінь на генератор
- Поварений кузов ( що дуже здивувало що машина бідолашна на польшу ганяла як бус, незнаю що в неї впихали а ле думаю немало впихали, в кузові найшли 4 кишені ох і хлопці скажу вам чесно  було бажання дзвякнути попередньому власнику і дати в чан, як можна так ставитись до машини яка тебе годує  понты )
- Покраска машини ( Впроцесі )
- Затоновані вікна (зірвана стара вигорівша плівка, була ідея залишити чисті вікна знайомий вмовив фразую "ти що один будеш їздити як в акваріумі" )
- Придбані титани R 13 4*100 ET 41 (ще неставив щоб фарбою незачипити коли буду задувати) :


- А це маленький колхоз  Очень рад який вийшов на мою думку не так вже і погано ( ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ Штирлиц ЗА ПОДАРОВАНІ ОБШИВКИ З МЕНЕ ПИВКО БУДЕШ УЛЬВОВІ ДАЙ ЗНАТИ)





НУ на даний момент роботи призупинено так як свята...
БУВ БИ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ ВСІМ ЗА ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ ДО ЧОГО ПОДИВИТИСЯ, ЩО ПРОВІРИТИ, НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ЯК НЕ ЯК МАШИНА ВИБРАЛА МЕНЕ А НЕ Я ЇЇ НУ І КУДА МОЮ ЛАСТОЧКУ ВІДАВАТИ Я ДО НЕЇ ВЖЕ ЗВИК КОЖНОГО ДНЯ НОВІ СЮРПРИЗИ  Цветочек

Всю дальше пророблену роботу буду більш фіксувати і виложувати в бортовик.
Всім дякую за увагу.
Христос Хрещається !!!

ЦЕ ми після поварки кузова:






« Последнее редактирование: 19-01-2011, 22:44:43 от Taraslviv » Записан
Artemiys


Карма: +15/-1
Сообщений: 230


ASTRA G 1.6 16V Чёрный галлеон Z16ХЕР

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Одесса

Регистрация: 10.04.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #1 : 20-01-2011, 10:14:31 »

А куда ПТФ из переднего бампера дел? На первой фото она с ними... А вобще молодец, еще один кадеТТ наверно вернется к жини Очень рад
Пы.Сы. Да и с палкой под капотом это как то не по фен-шую, амики поставь уже наверно ну и фольгоизольчиком можно сразу проклеить.
Записан

Taraslviv Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 95

Пол: Мужской
Возраст: 34
Из: Ukraine , Львів

Регистрация: 26.08.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

360504988
« Ответ #2 : 20-01-2011, 21:43:35 »

головне бажання і все зробиться з часом, ( на всесну плануєм ще не на одне озеро поїхати рибки половити   Мото) роботу призупинили свята і і сьогодні морозець підвечер появився я і рішив посидіти в дома.
Записан
nikeon66


Карма: +3/-0
Сообщений: 52


1.3NB sedan 1988

Пол: Мужской
Возраст: 44
Из: Ukraine , Червоноград, Львівська обл.

Регистрация: 07.04.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #3 : 20-01-2011, 23:03:28 »

Земляк тримай п'ятірку!!! Молодець!!!  Друг Твій кадет тобі ще послужить, а технічний стан будеш потроху, по мірі можливості покращувати.
Всі ми через подібне перейшли, зато я тепер навіть на новий Таз свою ластівку НЕ ПОМІНЯЮ!  курю
Буду в Лембергу зателефоную тай ся здибем  Пиво
Записан
Кактус
Сергей
Модератор


Карма: +190/-9
Сообщений: 10858


Opel-kadett-karavan 1988г.

Пол: Мужской
Возраст: 54
Из:Одесса-мама

Регистрация: 15.04.2009


Активность за 30 дней
19%
Offline Offline

256276115
« Ответ #4 : 21-01-2011, 00:07:52 »

Одного не понял - почему "паук"?
Записан

Opel-kadett-karavan 1988г. 13NB
Taraslviv Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 95

Пол: Мужской
Возраст: 34
Из: Ukraine , Львів

Регистрация: 26.08.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

360504988
« Ответ #5 : 21-01-2011, 09:54:34 »

Паук томучо розбираю складаю, потім знов розбираю Смеяться, і одного разу знайома сказала "він в тебе як ігра пасянс розбираєш розставляєш" от і назвав поуком, ще хочу айрографію типу такого плану (це вже позакіньченю основних робіт) :

Записан
Кактус
Сергей
Модератор


Карма: +190/-9
Сообщений: 10858


Opel-kadett-karavan 1988г.

Пол: Мужской
Возраст: 54
Из:Одесса-мама

Регистрация: 15.04.2009


Активность за 30 дней
19%
Offline Offline

256276115
« Ответ #6 : 21-01-2011, 12:36:39 »

Тогда назови "КОНСТРУКТОР ЛЕГО"! Смеяться
Природа красивая у вас там....
Записан

Opel-kadett-karavan 1988г. 13NB
Yarik


Карма: +142/-0
Сообщений: 17021


Пол: Мужской
Возраст: 45
Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 15.11.2007


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #7 : 22-01-2011, 20:28:10 »

Тогда назови "КОНСТРУКТОР ЛЕГО"! Смеяться
Природа красивая у вас там....
На конструктор "Лего" авторские права у Алексеи4а... злой
Он так своего белого Кадетта обзывает... шептать
Записан

Taraslviv Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 95

Пол: Мужской
Возраст: 34
Из: Ukraine , Львів

Регистрация: 26.08.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

360504988
« Ответ #8 : 12-04-2011, 08:58:12 »

Ось пройшла зима поменьшало часу, а зроблено багато чого перше фото мого паучка Веселый решту виложу з часом :



* y_8b199eba.jpg (87.52 Кб, 807x605 - просмотрено 487 раз.)
Записан
Страниц: [1]
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Бортовой журнал  |  "Паук" 1.3 « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: