Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
28-02-2024, 21:07:32
684052 Сообщений в 14296 Тем от 22169 Пользователей
Последний пользователь: HaroldNen
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
  Показать темы
Страниц: [1]
1  Главная / Двигатель / Допоможіть ідентифікувати розподільчий вал : 19-05-2022, 11:35:24
Доброго дня, шановне товариство!
Допоможіть визначити тип розподільчого валу, що встановлений у мене на двигуні 13nb.
Ось його фото
2  Главная / Двигатель / Волога всередині трамблера 1,3 NB. Потрібна порада : 20-11-2016, 00:10:08
Звідки береться волога всередині трамблера?! Вперше така біда з"явилася влітку, дощів не було більше місяця, по калюжам не їздив, бо їх не було. Поїхав сім"єю до славного міста Бердянська на відпочинок. 5 днів машина стояла на стоянці в дворі. Коли зібрався їхати додому, не зміг завести - не було іскри. Зняв кришку трамблера - а там волога на комутаторі. Залишив кришку знятою на кілька годин, коли волога висохла - завелася відразу.
До Павлограду приїхав пізно вночі, машину залишив під вікном. Зранку хотів поставити до гаражу - не завелася, знову не було іскри. Зняв кришку трамплера - знову волога. Зняв трамплер і просушив його в електродуховці при 70 С годину-півтори (поки не прийшла додому дружина і не влаштувала скандал за нецільове використання кухонного приладдя!). Поставив на мотор - машина завелася миттєво. Відігнав до гаражу. Через кілька днів прийшов за машиною - знову не заводиться, нема іскри. Зняв кришку трамплера - знову волога, блін! капець!!! Дмухнув електрофеном, одягнув кришку - завелася миттєво. До речі, погода була суха. без дощів. Калюж не було.
Тепер питання - звідки там, під кришкою трамплера, береться волога?! раніше такого не було... Грішу на те, що вперше залив перед поїздкою на море в бак бензин ЕКО95, кажуть, що в ньому до 30% спирту. Може таке бути, що бензин був з водою і та вода в вигляді вологи потрапляє з відділення розподільчого валу через вал трамблера під кришку?!
що порадите-підскажете.
до речі - канал відведення картерних газів чистий і підключений до карбюратора, як і потрібно
 
Страниц: [1]