Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
19-04-2024, 12:18:36
684125 Сообщений в 14297 Тем от 22238 Пользователей
Последний пользователь: ErnestoErype
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Бортовой журнал  |  Мій 1.3 kadett. Їде коли хочу, куди хочу і як хочу 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: ««« 1 2 3 [4]
Автор Тема: Мій 1.3 kadett. Їде коли хочу, куди хочу і як хочу  (Прочитано 9967 раз)
Donovanica Автор темы
Олег


Карма: +0/-0
Сообщений: 109


Donovanica

Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Ukraine , Тернополь

Регистрация: 12.11.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #45 : 29-08-2019, 19:11:05 »

Ще ні. Машину бачив, бо я нею катаюсь щодня на роботі. Зараз живу в Хмельницьку


Бібікай як побачиш в черговий раз Пиво
Записан
Donovanica Автор темы
Олег


Карма: +0/-0
Сообщений: 109


Donovanica

Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Ukraine , Тернополь

Регистрация: 12.11.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #46 : 29-08-2019, 19:16:08 »

Ось швидкий опис каділи
«Авто на повному справному ходу, колеса R13 на легкосплавних німецьких дисках TITAN, винос ET37, двигун 1.3 газ/бенз карб (не pierburg 1B, a 08 ВАЗ на 2хкамерному впускному колекторі). Власноруч встановлене ГБО 2 покоління, кнопка з рівнем газу Tomasseto, редукт Tomasseto, балон на 42л (на місці запаски), обмежувач знятий (влазить 42,5л газу), вписано в техпаспорт. Авто справно працює як на бензині, так і на газу. Я є власником по документах, штрафів-кредитів на авто немає.
Авто їздить від заміни до заміни масла без доливу, всі несправності усуваються по мірі їх виявлення.
В 2017р власноруч переварив авто (задні арки, днище), тоді ж влаштував шумо- та віброізоляцію всієї машини (дах, двері в 2 шари, днище, навіть шумоізольовані підкрильники). В тому ж році нанесена аерографія, поверху покрита слоєм лаку з перламутрами toyota, ще не полірована, днище оброблене Велкором (з бронзою), 1раз в 2роки, процедура повторювалась, на фото видно стан днища. Лонжерони в такому ж стані як і днище. Захист двигуна та ременя генератора. КПП 5ст від вектри, були замінені підшипники, всі сальники. Масло міняється кожних 40тис км. Нижня куліса, ричаг 4ст підпиляний для 5ст, передачі включаються відмінно. Фаркоп підключений і справно працює.
Встановлені дорогі і якісні діодні лампи у всі фари і фонарі з відповідним лед-реле (від ламп заднього ходу вночі - як вдень). Світло фар (дальне та ближнє) перероблене через реле задля зменшення навантаження на стару проводку. Влаштовані ходові вогні через стабілізатор напруги та реле, вкл та викл з кнопки в салоні.
Підлога багажника вирівняна пінопластом і шумоізольована для кращої якості звучання аудіо. Акустика з недорогих комплектуючих, але з магнітолою Alpine і шумоізоляцією якість звуку на відмінному рівні.
Влаштований самопальний підігрів дзеркал, виведений примусовий запуск вентилятора (карлсона). В салоні влаштована підсвітка ніг водія і пасажира, плавне затухання підсвітки. Діодна підсвітка приборної панелі та годинника (теж справний). Встановлена сигналізація одностороння, є два брелки. Є ключ на бак. Замінені передні сидіння на більш комфортні.
В двигуні було масло Кroon Оil (Голандія), тепер Elf (від офіційного дилера), 10w-40, напівсинтетика.
На фото видно моторний відсік, коркова прокладка клапанної кришки витримує півроку, заміна її вирішує проблему зі «сльозами».
Передні супорти від  першої астри, передній та задній стабілізатори поперечної стійкості.
При продажі закидаю багажник всіми запчастинами, що в мене від нього є: пара нових зимових скатів, 4 диски металевих, приборки, кнопки, заглушки, дроти ВВ, кришка трамблера, задні фонарі заводські, передні фари, повороти, контактні групи і т. д.
Розхід газу при їзді до 100 км/год - 6,5л траса, 9-10л місто»
Записан
Страниц: ««« 1 2 3 [4]
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Бортовой журнал  |  Мій 1.3 kadett. Їде коли хочу, куди хочу і як хочу « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: