Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
29-03-2024, 13:12:24
684091 Сообщений в 14296 Тем от 22213 Пользователей
Последний пользователь: Michailqha
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Ремонт  |  Прочее  |  Потрібна допомога м. Львів 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1]
Автор Тема: Потрібна допомога м. Львів  (Прочитано 2270 раз)
Kreeder Автор темы


Карма: +0/-0
Сообщений: 2

Из:

Регистрация: 03.06.2019


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« : 08-06-2019, 10:31:27 »

Немає подачі пального opel kadett 1.7d 1990
груша для підкачки зжата, обратка є, запускав з каністри все працює. Мб забита сітка в баку, є хтось хто може допомогти зняти бак і почистити?


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Записан
bogdanbg


Карма: +1/-0
Сообщений: 33

Пол: Мужской
Из: Ukraine , Львів

Регистрация: 21.11.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #1 : 13-06-2019, 13:51:26 »

Просто так почистити не вийде.На форумі є конструкція паливозабірника.Вийняти паливозабірник без розрізання бака неможливо.Я минулого року мав таку проблему.Я знімав бак(там особливих прблем немає)злив солярку і заливав бензин розколочув і зливав.Після кількох полоскань подача з бака почалась продуватись нормально.Спочатку можна не знімаючи бак продути компресором трубки подачі зворотки.Перед тим як знімати і розбирати бак бажано купити ущільнююче кільце під датчик бо інакше воно потече.
Записан

Opel Kadett 1,6DA зелений хеч.був, Opel Kadett 1,6D червоний седан є.
Kreeder Автор темы


Карма: +0/-0
Сообщений: 2

Из:

Регистрация: 03.06.2019


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #2 : 20-06-2019, 23:23:26 »

Просто так почистити не вийде.На форумі є конструкція паливозабірника.Вийняти паливозабірник без розрізання бака неможливо.Я минулого року мав таку проблему.Я знімав бак(там особливих прблем немає)злив солярку і заливав бензин розколочув і зливав.Після кількох полоскань подача з бака почалась продуватись нормально.Спочатку можна не знімаючи бак продути компресором трубки подачі зворотки.Перед тим як знімати і розбирати бак бажано купити ущільнююче кільце під датчик бо інакше воно потече.
дякую , буду пробувати завтра


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Записан
Страниц: [1]
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Ремонт  |  Прочее  |  Потрібна допомога м. Львів « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: