Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
10-12-2022, 04:37:53
683046 Сообщений в 14263 Тем от 20929 Пользователей
Последний пользователь: kennyfuShido
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
  Показать темы
Страниц: [1]
1  Главная / Электрика / Горить запобіжник №9. : 07-06-2019, 11:08:10
Всім привіт. Підключив на своєму хетчі через підрульовий перемикач задній склоочисник (попередній власник щоб не купляти реле, пустив його напряму через окрему проводку і тумблер), зараз він працює так як має бути. Однак є одна проблема: коли натискаю на перемикач щоб подати воду на заднє скло горить запобіжник, який відповідає за склоочисники (№9). У всіх інших режимах (робота передніх і заднього склоочисників, подача води на переднє скло) все працює без проблем. Коли на запобіжнику поставив жабку - вода пішла на заднє скло, однак почала грітись проводка в контактній групі перемикача. Чи правильно я думаю, що причина в самому підрульовому перемикачі і потрібно міняти його на новий чи в може в чомусь іншому. Дякую.
2  Главная / Электрооборудование / Які протитуманні фари поставити на Opel kadett : 05-06-2019, 13:37:41
Всім привіт.
Вирішив трохи навести лад з проводкою в своєму кадеті і побачив, що в ньому є прокладена проводка для передніх туманок - з-під капота до блока запобіжників де повинно бути реле туманок. Далі від релюшки до кнопки немає нічого (можливо ще не знайшов), кнопки теж немає, є тільки кнопка вкл./викл. задньої ПТФ.
Кнопку передніх ПТФ придбав, проводку до неї протягну. Залишається основне питання, які ПТФ краще врізати в бампер (рестайл) - шукати рідні чи поставити наприклад від Деу Нексія, Ланоса, чи універсальні.
Хто що ставив на свої авто і що можете порадити. Дякую.

3  Главная / Электрика / Немає іскри з центрального провода катушки запалювання : 19-07-2018, 15:37:55
Всім привіт. Вчора ввечері, за 500 м від дому зупинився висадити пасажира, заглушив двигун, після чого завести авто не зміг. Стартер крутить - авто не заводиться. Спочатку вирішив елементарно перевірити чи є іскра на свічках, однак її не було, потім викрутив свічку і поставив її в центральний провід з катушки запалювання, однак там теж її не було. До цього останніх два тижні були декілька моментів, коли гальмував і зупинявся перед з/д переїздом чи навіть просто пригальмомував по трасі - двигун глохнув.
Вдома я вже зняв кришку трамблера і єдине, що побачив, то це те, що індуктивна катушка має хід вліво-вправо десь по 3 мм в одну і іншу сторону.  Коли, при ввімкненому запалюванні торкаюся викруткою зірочки, яка знаходиться на центральному валу спрацьовує реле бензонасоса, однак іскри з центрального провода катушки запалювання немає. Знайшов ще в інтернеті метод «скорпіона», перевірив ним, однак також спрацьовує тільки реле бензонасоса і все, іскри немає.
Як вияснити в чому саме причина поломки, винувата в цьому індуктивна катушка чи можливо комутатор, як правильно перевірити справність одного та іншого, щоб не викидати даром кошти, яких в даний час і так обмаль. Самий дешевий комутатор вартує 400 грн., індуктивна катушка порядка 800 грн.
Дякую.
4  Главная / Электрика / Підключення лямбда-зонда : 22-11-2016, 12:18:33
Всім привіт! Потрібна допомога в підключенні лямбда-зонда. Проблема в тому, що не можу знайти провід, який необхідно підключити в фішку від лямбди, вже переглянув всю проводку у моторному відсіку - непідключеного провода з потрібною фішкою немає.  Підкажіть звідки починати, і чи можна буде цей провід з'єднати напряму без фішки. Дякую.
Страниц: [1]