Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
19-07-2024, 01:05:26
684236 Сообщений в 14299 Тем от 22362 Пользователей
Последний пользователь: vipcLak
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
  Просмотр сообщений
Страниц: [1] 2 »»»
1  Главная / FAQ / Re: Установка реле фар и других реле : 22-07-2019, 00:44:42
А звідки ти брав + на фари через реле, шось дуже мало добавилось? У мене теж було шось 11 з чимось, стало те шо на клемі акб, те і на лампі 14,2В

Плюс на реле з АКБ брав, але самі релюшки поставив в блоці запобіжників в салоні (були незадіяні колодки на реле), там виходить десь 1.2 м, провода від АКБ до реле, потім від реле на фари, тому і багато не додалось. А так зробив, тому що була проводка фар з роз’ємами від кадета D (самі провода десь вдвічі товстіші ніж рідні) і я тільки протягнув нові провода на фари, а стару проводку залишив як резервну, заізолювавши роз‘єми, вирішив так поекспериментувати. Пізніше планую все-таки перенести реле під капот біля АКБ.
2  Главная / FAQ / Re: Установка реле фар и других реле : 21-07-2019, 09:04:41
Всім привіт. Поставив реле на фари, до установки: на ближнє приходило 10.83В, на дальнє - 10.85 В, після установки реле: ближнє - 11.65 В, дальнє - 11.68 В. У стандартному режимі (ближнє/дальнє світло) все працює як має буди, однак, коли вмикаю протитуманки виходить ось що:  при ввімкненому ближньому - світять протитуманки і ближнє світло, вмикаю дальнє - туманки гаснуть і горить тільки дальнє світло, коли перемикаю знову на ближнє - вмикаються туманки, але ближнє світло не вмикається, а продовжує горіти дальнє разом з туманками. Як тільки туманки вимикаю - ближнє і  дальнє працює без проблем.
3  Главная / FAQ / Re: Электрические схемы Opel Kadett : 17-06-2019, 22:03:47
Доброго вечора. Питання по реле передніх ПТФ (на схемі координати 357 - 362):
1) на 30 контакт реле ПТФ ч/з запобіжник 17 від + клеми акумулятора йде червоний провід, потім перед релюшкою до нього прилягає (також ч/з 17 запобіжник) сіро-зелений провід з 58 контакту перемикача освітлення. Це два варіанти підключення - один напряму від АКБ, а інший через кнопку ввімкнення освітлення?
4  Главная / Электрика / Re: Горить запобіжник №9. : 15-06-2019, 22:49:34
Сложно советовать, если проводка переделывалась. Но я бы пошел по пути насос омывателя, потом проводка к насосу.
Дякую за пораду.
Пройшовся по проводці від насоса і проблема виявилась в тому, що під торпедою протерло ізоляцію на проводі і він коротив з кузовом, коли на нього подавався + з перемикача, тому і горів запобіжник.
5  Главная / Электрика / Горить запобіжник №9. : 07-06-2019, 11:08:10
Всім привіт. Підключив на своєму хетчі через підрульовий перемикач задній склоочисник (попередній власник щоб не купляти реле, пустив його напряму через окрему проводку і тумблер), зараз він працює так як має бути. Однак є одна проблема: коли натискаю на перемикач щоб подати воду на заднє скло горить запобіжник, який відповідає за склоочисники (№9). У всіх інших режимах (робота передніх і заднього склоочисників, подача води на переднє скло) все працює без проблем. Коли на запобіжнику поставив жабку - вода пішла на заднє скло, однак почала грітись проводка в контактній групі перемикача. Чи правильно я думаю, що причина в самому підрульовому перемикачі і потрібно міняти його на новий чи в може в чомусь іншому. Дякую.
6  Главная / Электрооборудование / Re: Які протитуманні фари поставити на Opel kadett : 07-06-2019, 09:50:56
а лни смотреться будут на бампере кадета?
Будь-які ПТФ, які я б не обрав, планую врізати в бампер, тому що на бампері чи на решітці (як дехто кріпить) мені вигляд не подобається, якось не естетично виглядає.
7  Главная / Электрооборудование / Re: Які протитуманні фари поставити на Opel kadett : 06-06-2019, 21:48:49
Ось знайшов в неті led фари з СТГ, що скажете про них.
8  Главная / Электрооборудование / Які протитуманні фари поставити на Opel kadett : 05-06-2019, 13:37:41
Всім привіт.
Вирішив трохи навести лад з проводкою в своєму кадеті і побачив, що в ньому є прокладена проводка для передніх туманок - з-під капота до блока запобіжників де повинно бути реле туманок. Далі від релюшки до кнопки немає нічого (можливо ще не знайшов), кнопки теж немає, є тільки кнопка вкл./викл. задньої ПТФ.
Кнопку передніх ПТФ придбав, проводку до неї протягну. Залишається основне питання, які ПТФ краще врізати в бампер (рестайл) - шукати рідні чи поставити наприклад від Деу Нексія, Ланоса, чи універсальні.
Хто що ставив на свої авто і що можете порадити. Дякую.

9  Главная / Электрика / Re: Немає іскри з центрального провода катушки запалювання : 20-07-2018, 17:07:23
Проблема була в комутаторі, сьогодні придбав новий, поставив і все запрацювало. Ціна питання 10 євро.
Всім дякую за допомогу. Удачі всім!!!
10  Главная / Электрика / Re: Немає іскри з центрального провода катушки запалювання : 19-07-2018, 23:25:59
Судя по вашему описанию, вышел из строя коммутатор трамблера, а точнее мощный выходной транзистор, который управляет катушкой. Если не будет большой проблемой, можно открутить крепление трамблера, снять его, не отключая, с распредвала, а потом прислонив его к массе, просто покрутить трамблер вручную. Если при этом начнет щелкать форсунка, но не будет искры, то 99, 99 % вышел из строя коммутатор. У меня таких коммутаторов с неработающим выходным транзистором лежит наверное с десяток. И это одна из самых распространенных неисправностей трамблера C16NZ.Так, скоріш за все, що комутатор, оскільки я від‘єднав від нього зелений і жовтий проводки, які йдуть з індуктивної катушки і перевірив на них опір, то тестер показав 830 Ом, це свідчить, що обмотка ціла і індуктивна катушка робоча, на скільки я розумію.
А який тоді краще взяти комутатор, щоб працював нормально?
11  Главная / Электрика / Re: Немає іскри з центрального провода катушки запалювання : 19-07-2018, 23:17:41
Особенно разъём на ней, отвёрткой плоской дожми клеммы.
Розйоми перевіряв - результату ноль. Ввечері тестером перевірив опір на  катушці, на будь-якому із чотирьох нижніх плоских контактів і центральному контакті показує опір 5,08 КілоОм, я так розумію, що це свідчить про те, що катушка запалювання робоча.
12  Главная / Электрика / Немає іскри з центрального провода катушки запалювання : 19-07-2018, 15:37:55
Всім привіт. Вчора ввечері, за 500 м від дому зупинився висадити пасажира, заглушив двигун, після чого завести авто не зміг. Стартер крутить - авто не заводиться. Спочатку вирішив елементарно перевірити чи є іскра на свічках, однак її не було, потім викрутив свічку і поставив її в центральний провід з катушки запалювання, однак там теж її не було. До цього останніх два тижні були декілька моментів, коли гальмував і зупинявся перед з/д переїздом чи навіть просто пригальмомував по трасі - двигун глохнув.
Вдома я вже зняв кришку трамблера і єдине, що побачив, то це те, що індуктивна катушка має хід вліво-вправо десь по 3 мм в одну і іншу сторону.  Коли, при ввімкненому запалюванні торкаюся викруткою зірочки, яка знаходиться на центральному валу спрацьовує реле бензонасоса, однак іскри з центрального провода катушки запалювання немає. Знайшов ще в інтернеті метод «скорпіона», перевірив ним, однак також спрацьовує тільки реле бензонасоса і все, іскри немає.
Як вияснити в чому саме причина поломки, винувата в цьому індуктивна катушка чи можливо комутатор, як правильно перевірити справність одного та іншого, щоб не викидати даром кошти, яких в даний час і так обмаль. Самий дешевий комутатор вартує 400 грн., індуктивна катушка порядка 800 грн.
Дякую.
13  Главная / Электрика / Re: Підключення лямбда-зонда : 26-11-2016, 08:48:57
посмотреть какие мозги, потом посмотреть распиновку на мозгах, и начиная от мозгов вызванивать или добавлять провод, ну конечно если он там должен быть
Вобщем разобрался, нашел на распиновке мозгов необходимый контакт (D7), от него шел провод зелёного цвета, который был оборван возле двигателя, подключил к лямбде, но по ходу лямбда не рабочая, тестер не показывает необходимых показателей её работы.
14  Главная / Электрика / Re: Підключення лямбда-зонда : 22-11-2016, 13:23:31
а ты уверен что у тебя в проводке вообще предусмотрен ЛЗ ? может его там попросту и не должно быть
я исхожу из того, что если есть в коллекторе, то и должен бы быть в проводке, а так фиг его знает.
Поэтому и хочу разобраться.
15  Главная / Электрика / Підключення лямбда-зонда : 22-11-2016, 12:18:33
Всім привіт! Потрібна допомога в підключенні лямбда-зонда. Проблема в тому, що не можу знайти провід, який необхідно підключити в фішку від лямбди, вже переглянув всю проводку у моторному відсіку - непідключеного провода з потрібною фішкою немає.  Підкажіть звідки починати, і чи можна буде цей провід з'єднати напряму без фішки. Дякую.
Страниц: [1] 2 »»»