Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
10-05-2024, 13:23:49
684147 Сообщений в 14297 Тем от 22260 Пользователей
Последний пользователь: WilliamCoony
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Бортовой журнал  |  OPEL Kadett Caravan 1.8i 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: ««« 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »»»
Автор Тема: OPEL Kadett Caravan 1.8i  (Прочитано 55726 раз)
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #75 : 15-07-2012, 10:00:50 »

на караване тоже была проблема с тормозами!!! дело было в распределителе задних тормозов, он пошабашил, пришлось его снять, и поставить переходники, сейчас ездит и тормозит нормально курю до этого тормоза сначала чуть чуть были, а потом появлялись только со второго качка!
хз, з понеділка заїду прокачаю всі 4 колеса, поїжджу ше трохи шоб втерлись колодки, а там подивимся..
Записан

21063 => Kadett Caravan
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #76 : 15-07-2012, 10:05:19 »

давай почнемо з того що в тебе при моторі 1.8, караван, на 14" дисках і стоять тормоза 236того діаметру та ще й супорта Делко  стрелок
цікаво чому педаль провалюється, може не працює система підводу задніх колодок, і дуже великий хід поршеньків у звязку із зношенням накладок?
ага П.С. важко зрозуміти про "кришечку (ту шо закриває болти)", кажи прямо - ковпачок на кадетовські звйозди загубив, іщу  Нужна помощь! Нужна помощь! Нужна помощь!
ну значить будем збирати бабло на вентильовані + АТЕ по фен-шую
а тем типу "куплю ковпачок на звйозди" бачив вже декілька тут, сумніваюсь шо це реально.. Веселый
Записан

21063 => Kadett Caravan
K0sty@n


Карма: +19/-0
Сообщений: 2042


Пешиход

Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Ukraine , Конотоп

Регистрация: 13.08.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #77 : 15-07-2012, 23:22:13 »

а тем типу "куплю ковпачок на звйозди" бачив вже декілька тут, сумніваюсь шо це реально.. Веселый
Коллектор продавал колпачки на звезды.
Записан
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #78 : 28-08-2012, 12:22:50 »

Давно не писав, почнемо по-порядку:
Почало шось терти зліва в передньому колесі. Як виявилось, майстер праві колодки поміняв а ліві подивився шо ше нормальні (а внутрішню колодку то не видно, а вона вже стерта була), от і добив я їх. Замінив ше колодки по лівому борту, прокачали повністю всю систему (40 грн робота). Після притирки "стало краще" (С), гальма в нормі, при екстреному гальмуванні на трасі машина поводить себе адекватно, при умові використання підсвідомого АБС-у Веселый
Перед поїздкою на моря думав перезути хоча би 2 колеса. Подивився яку беушку в нас пропонують за які гроші, глянув на свої колеса і рішив шо не такі вже вони погані, як здавалося. Поїхав на шиномонтаж, перебалансував всі 4 колеса. На трасі чути легку вібрацію в районі 90 км/год, далі зникає, мабуть шось трохи недобалансували, або вже якусь свіжу яму зловив.
По дорозі на море думав шо не доїду, після Умані проявився мій давно забутий глюк (на сильних ямах загоряється чек і мотор кагбе глохне (затуплює на якусь секунду). Чим далі їхали ти ставало гірше. Перестав працювати стартер. Враховуючи шо темно і місцевість чужа, думаю всьо капєц (з інструменту тільки балоннік і домкрат). Заїхав на якусь заправку, здається перед Армянськом, попросив заправщика ключі. Він каже "я тобі їх не дам бо вони латунні, власність заправки, ти їх позриваєш". Правда погодився сам глянути шо до чого. Подотягували масу всюда де годен і контакти на самому АКБ, машинка завелась. Глюк ушол. Добре, шо на тому ся стало. Я хз як я так не провірив того перед поїздкою, ну нічо, на помилках вчаться, а затупи в усіх бувають..
Ну а в загальному дорога пройшла без пригод (50 грн. хмельницьким гайцям не в щот), назад всю дорогу їхав з включеним навігатором (Вінницю і Хмельницьк не об"їжджав), доїхали нормально. Швидкість 100-120-140 по стану дороги (в нас вони найгірші..), середній розхід з урахуванням ше того шо тут по місту накатав, вийшов в районі 7,5. Практично вся дорога з відкритим люком, досить багато їхав з повністю відсунутим назад. Трохи напрягає шум в такому режимі при високій швидкості, так думаю шо на розході воно теж відбивається, як компромісний варіант було положення люка десь наполовину відсунутий назад. Ще раз переконався в потребі електропривода люка, будем над цим працювати.
Ше по дорозі назад довелось організовувати двохзонний клімат-контроль, мені зимне шоб не заснув а дружині тепле шоб не змерзла. Якраз завдяки тому, шо центральні дефлектори в нас з постійно холодним повітрям, вдалось зробити приблизно те, шо треба було, такшо думка глушити їх пропала остаточно.
П.С. Завдяки СГ і ше одній добрій людині, знову маю всі ковпачки на дисках.
Фото потім, у нас нині день міста, робота не береться шось зовсім..
« Последнее редактирование: 28-08-2012, 13:47:48 от cee_dee » Записан

21063 => Kadett Caravan
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #79 : 02-11-2012, 20:41:29 »

не знаю добре то чи нє, але шось не маю особо шось сюди писати Веселый
на днях поміняли з СГ мотор пічки, бо мій заклинив на першій швидкості після того як я поміняв резистор (він і так підздихував вже, видно на 1 швидкості рушити не зміг і так і здох).
довго махався з пропадаючим контактом в лівому стоп-сигналі, виявилось -- бракована лампочка -- поміняли.
поставив салонний плафон зі штурманками, світить набагато краще рідного, треба буде ше замутити нормальну проводку під нього (наразі штурманки не працюють бо в проводці тіко 2 дроти).
кинув дві колонки S-30 в багажник, появився хоч якийсь звук, знову заскучав за жигулем, вірніше за тим звуком шо там стояв Веселый
хочу спробувати відновити обігрів скла контактолом, може хто має досвід, поділіться, як шукати розриви?


* 100_0833.JPG (114.03 Кб, 1000x564 - просмотрено 401 раз.)
Записан

21063 => Kadett Caravan
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #80 : 22-03-2013, 18:23:00 »

Вітаю всіх з продовженням зими  Веселый
Давно не писав, за цей час:
давніше сів був мені акумулятор в ноль. думав требуде брати новий але відвіз на сервіс, його там заправили зарядили і тьху*3 -- досі працює. в найлютіші морози забирав додому (машина під боком) але думаю шо він і без того працював би нормально..
на початку зими в перший сніг куплено пара чорних дисків (як обіцяли опель, як виявилось ніби рено -- 4Х100 ЕТ37), одягнуто на них нову резину Matador Basic 175/70/14 - їх поставив на передок, на кормі пока лишив всесезонку на рідних "звйоздах". взимку їздив добре, нарікань не маю, хоча ніби кажуть шо резина "не айс"
проблема із заведенням на холодно, про яку писав у відповідній темі, вирішилась через пару днів після заміни свічок і паливного фільтра, хоча важко мені то пояснити
крім доливання незамерзайки більше ніби нічого і не робив особо..
замінив лампу ближнього в лівій фарі, перегоріла. світло краще не стало, спробую регулювати фари, світло після шохи категорично не влаштовує Грустный
на днях купив і поміняв салонні лампи на діодні, (24 грн.) відчуття якісь суперечливі, можливо і повернусь до ламп. а може звикну і так залишу. біле світло не вписується в жовтуватий тон приборки ітд.. взагалі не подобається шо плафон при відкритих дверях (і задній при відкритому багажнику) постійно світить і неможливо його примусово виключити, в принципі єдина причина чому взяв діоди (щоб не садити акум особливо влітку коли двері часто подовгу відкриті)..
кинув задок на позичені колеса, свої звйозди розбортував, даю на піскоструйку грунтовку і малярку в камері порошковим грунтом і фарбою. ще радять покрити лаком, буду вдячний за коментарі і підказки. поки не знаю як повестися з ковпачками, вони пластмасові, тою ж фарбою шо диски малювати не вийде бо розплавляться в камері..
наступне в планах - повернення машини на рідні відреставровані ноги з парою літніх коліс на передок (планується піреллі, детальніше потім). ревізія і переборка ходової та всього що з нею пов"язане, але то вже як хоть трохи підлатають ями, бо зараз смислу немає..
Записан

21063 => Kadett Caravan
K0sty@n


Карма: +19/-0
Сообщений: 2042


Пешиход

Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Ukraine , Конотоп

Регистрация: 13.08.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #81 : 22-03-2013, 21:39:58 »

Привет. Влафоне подсветки салона не хватает минуса - вкрути саморез прям в усилитель, что проходит под плафоном и штурманки заработают.
Про контактол и обогрев заднего стекла тоже мечтал. У самого только 3 нити греют - толку нет от них. Но мне клея,походу, понадобится столько, что можно стекло купить. Тюбик, видел за 60грн толи 80.
Записан
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #82 : 28-03-2013, 09:22:48 »

Привет. Влафоне подсветки салона не хватает минуса - вкрути саморез прям в усилитель, что проходит под плафоном и штурманки заработают.
Про контактол и обогрев заднего стекла тоже мечтал. У самого только 3 нити греют - толку нет от них. Но мне клея,походу, понадобится столько, что можно стекло купить. Тюбик, видел за 60грн толи 80.
тюбік контактола коштує в нас шось 32 грн, не помню скільки грам, подивлюсь. якшо мій експеримент принесе результати, можу переслати пару тюбіків Веселый
Записан

21063 => Kadett Caravan
K0sty@n


Карма: +19/-0
Сообщений: 2042


Пешиход

Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Ukraine , Конотоп

Регистрация: 13.08.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #83 : 28-03-2013, 19:11:49 »

тюбік контактола коштує в нас шось 32 грн, не помню скільки грам, подивлюсь. якшо мій експеримент принесе результати, можу переслати пару тюбіків Веселый
Неплохая цена. Жду результат Веселый
Записан
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #84 : 28-03-2013, 21:53:18 »

Забрав оце ж шойно свої "зірочки", фото докладаю :-)
Завтра спробую купити якийсь лак і задути їх, також на черзі пофарбувати ковпачки в той же тон і теж задути лаком. З радістю вислухаю всі поради і підказки по цьому поводу.
Ага ше забув сказати, загубив відерко :-( Треба буде шукати якусь альтернативу бо вже звик шо воно там має бути..


* 100_1423.JPG (188.4 Кб, 1000x564 - просмотрено 461 раз.)
Записан

21063 => Kadett Caravan
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #85 : 18-04-2013, 22:41:29 »

Привет. Влафоне подсветки салона не хватает минуса - вкрути саморез прям в усилитель, что проходит под плафоном и штурманки заработают.
Про контактол и обогрев заднего стекла тоже мечтал. У самого только 3 нити греют - толку нет от них. Но мне клея,походу, понадобится столько, что можно стекло купить. Тюбик, видел за 60грн толи 80.

Підключили нині з СГ плафон. Масу прикрутив до саморізу, яким кріпиться защолка правого козирька, а плюс взяв спочатку з дроту зі штатної проводки, який був заізольований під обшивкою даху (+12 В при включеному запалюванні), але мені так не сподобалось і кинули перемичку від постійного плюса на самому плафоні, так шоб штурманки працювали в любому положенні ключа, як на мене, так зручніше..

Лакував на минулих вихідних диски перед бортуванням, заодно вирішив заклеїти обігрів. Мій контактол був сухий, розбадяжив спіртом згідно з інструкцією, спробував клеїти і зразу продзвонювати -- ніфіга. Сам контактол теж не продзвонювався. Ну думаю ладно, взяв в кума його тюбік контактолу. Він свою одну обірвану нитку клеїв восени -- нитка запрацювала. Ну а в мене результат такий же як з моїм контактолом. Короче ніфіга він не продзвонюється і толку ніякого. Не можу зрозуміти чи лижі не їдуть чи я шось не так роблю, теоретично він мав би всерівно продзвонюватись, яка різниця скільки йому часу, провідник же в першому випадку графіт чи шо (чорний колір), а в другому мабуть срібло (сріблястий колір), на нього вік не мав би впливати.. Короче не знаю, або настружу туди графіту і спробую знову, або піду в магазин де купляв і візьму ше тюбік, але за умови нехай покажуть шо він дійсно проводить струм..

Ше перезули нині машину, на задній осі залишив свою всесезонку, на перед взяв пару матадора 185/65/14, залишилось пофарбувати ковпачки дисків в той же колір і задути лаком. Ну і планова переборка ходової, походу будуть шарові і сайлентблоки, решта в нормі. Фото потім..
Записан

21063 => Kadett Caravan
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #86 : 25-04-2013, 17:18:56 »

Перезута машинка + пофарбовані ковпачки дисків
Знімали стелю, чистили дренажі (правий передній був забитий, тому і текло на голову), поставили мою давню мрію -- електролюк. Стеля на підклейці, панелька з кнопкою і плафон зі штурманками згодом повернуться на своє законне місце.
Нарешті інсталювали і підключили антену. По місту прийом так собі, подивлюсь як буде за містом. Можливо тюнер слабенький, хз.
Був надгрижений дріт лямбда-зоднда -- перекрутив і заізолював. Чек ніби більше не засвічується, надіюсь трохи впаде розхід..
Наразі машина на роботах по ходовій. Радили викинути стабілізатор -- не погодився.
Пару фоток:


* 100_1451.JPG (220.24 Кб, 1000x564 - просмотрено 447 раз.)

* 100_1459.JPG (198.84 Кб, 1000x564 - просмотрено 407 раз.)

* 100_1458.JPG (172.36 Кб, 1000x564 - просмотрено 539 раз.)
Записан

21063 => Kadett Caravan
VoVKa DN
Вовелло


Карма: +21/-1
Сообщений: 1009


OKE-> OOA->Daewoo ESPERO->KIA Pregio

Пол: Мужской
Возраст: 42
Из: Ukraine , Днепропетровск

Регистрация: 22.05.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #87 : 26-04-2013, 11:41:06 »

Обесшумь ,крышу пока снят потолок.
Записан

Люди - как свечи, одни для света и тепла, а другие просто в жопу!!! (Ф. Раневская)
cee_dee Автор темы


Карма: +1/-0
Сообщений: 213

Пол: Мужской
Возраст: 43
Из: Ukraine , Ternopil

Регистрация: 29.06.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #88 : 30-04-2013, 23:02:59 »

Обесшумь ,крышу пока снят потолок.
ага, троха обезшумив, по мірі можливості :-) на слух ефект є, може то самовнушеніє, хз.. Веселый
дужки кріплення під плафоном, як радять в темах по установці електролюку, підрізати не получилось, відламав їх взагалі. в мене плафон зі штурманками, а він глибший від стокового, получається шо панелька зі сторони вітрового скла трохи нижче рівня стелі, а ті дужки ще більше заважали.
результат мені подобається :-) трохи викликає сумніви зручність розташування кнопки люка, мабуть було би краще мати її десь під рукою або на панельці між сидіннями.. але оскільки стараюсь притримуватись феншуя, вирішено робити максимально наближений до заводського варіант


* 100_1466.JPG (199.14 Кб, 1000x564 - просмотрено 390 раз.)
Записан

21063 => Kadett Caravan
VoVKa DN
Вовелло


Карма: +21/-1
Сообщений: 1009


OKE-> OOA->Daewoo ESPERO->KIA Pregio

Пол: Мужской
Возраст: 42
Из: Ukraine , Днепропетровск

Регистрация: 22.05.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #89 : 02-05-2013, 20:29:57 »

Круто!А к кнопкам привыкнешь.
Записан

Люди - как свечи, одни для света и тепла, а другие просто в жопу!!! (Ф. Раневская)
Страниц: ««« 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »»»
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Бортовой журнал  |  OPEL Kadett Caravan 1.8i « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: